16 wrzesień 2024

Wstałam o 7, po śniadaniu poszłam do pracy. Tego dnia miałam sporo pracy, wysłałam 10 listów ze stanowiskami PFS i zrobiłam analizę ankiet 3 grup szkoleniowych, pracowałam chwile na platformie i dodałam artykuł na stronę OUL i FB. Wyszłam o 12.15. Kiedy przyszłam Bartek odgrzał obiad i zjedliśmy, potem odpoczywaliśmy. Około 14 bartek poszedł do pracy a ja poszłam do rodzicow, przywitać się z nimi bo dzień wcześniej wrócili z 2-tygodniowych wczasów. Posiedziałam u nich do 16. Kiedy wróciłam obejrzałam filmik na yt, potem trochę pisałam na komputerze w pamiętniku. Bartek zadzwonił jak zwykle. Potem zrobiłam sobie kolację i zażyłam leki. Po kolacji czytałam około 20 minut. I poszłam się myć. Położyłam się około 20, byłam bardzo zmęczona i dość szybko zasnęłam, nie słyszałam Bartka jak wchodził po pracy...

Komentarze