25 czerwiec 2024

Wstałam o 7.30. Po śniadaniu poszłam do pracy. Tego dnia miałam wypełniony dzień zadaniami. Dzwonilam, pracowałam na platformie na stronach internetowych czytałam i napisałam krótki artykuł na stronę. Wyszłam po 13. Kiedy przyszłam do domu Bartek już zjadł. Wzięłam sobie obiad bo byl jeszcze ciepły. Po jedzeniu posprzątałam. Odpoczywaliśmy chwilę z Bartkiem, potem on poszedl do pracy. Ja obejrzalam sobie filmik na yt taki dłuższy, a następnie poszłam do rodziców w odwiedziny. Byłam u nich około 1,5 godziny. Kiedy wróciłam oddzwoniłam do Oli chwilę rozmawiałyśmy. Potem zrobiłam sobie herbatkę i oglądałam filmiki na yt. Około 17.30 wyszłam do czerwonej szafy zanieść książki które już przeczytalam i nie chciałam trzymać. Gdy wróciłam zabrałam się za czytanie książki o odgracaniu. Przeczytałam 1 rozdział i zadzwonił Bartek, chwilęr rozmawialiśmy. Potem dalej czytałam aż do 19. Zjadłam kolację i zażyłam leki. Znow czytałam. Około 20 poszłam do łazienki a potem położyłam się spać, długo nie zasypiałam ale w końcu się udało, nie słyszałam Bartka, dopiero w nocy się przebudziłam i go zobaczyłam obok jak śpi. Zasnęłam i ja....

Komentarze