28 kwiecień 2024

Wstaliśmy po 8. Zjedliśmy śniadanie. Posprzątałam i usiadłam w salonie z książką, Bartek też. Czytaliśmy ponad pół godziny zanim wyszliśmy do kościoła o 10. Po powrocie zrobiłam sobie herbatkę i usiadłam z książką w salonie. Czytałam około poł godziny. Po 12 wyszliśmy do rodziców na obiad. Posiedzieliśmy do 14.30. Potem zawinęliśmy się i wróciliśmy do domu. Posiedzieliśmy około godziny, ja w tym czasie trochę czytałam trochę oglądałam tv. Przed 16 wyszliśmy na urodziny Oli. Spędziliśmy wspólnie czas przez około 2 godziny. Wróciliśmy na 18. Zrobiłam sobie herbatkę i oglądałam filmiki na yt - dwa po angielsku i jeden po polsku. Potem zjadłam kolację i zażyłam leki. Trochę znowu poczytałam, a po 20 poszłam się myć i zaraz potem spać. Zasnęłam zanim Bartek się położył. Byłam zmęczona...

Komentarze