25 kwiecień 2024

Wstałam o 8. Po śniadaniu poszłam do pracy. Tego dnia nie miałam nic do robienia. Przesiedziałam poczytałam książkę, dodałam wpis na bloga, trochę pisałam pamiętnika, chwilę oglądałam filmik na yt. Zapisałam się do programu transformacja 90 dni z Krzysztofem Królem. Odsłuchalam prawie cały filmik na dzień 1. Zostały mi jeszcze 2 dni. Wróciłam do domu jak zwykle. Po drodze kupiłam chleb. Posprzątałam wypiłam herbatkę i poszłam po skierowanie od okulisty. Czekało na mnie w rejestracji. Gdy wróciłam przygotowałam obiad do podgrzania i ugotowania. Bartek wrócił jak zwykle, zjedliśmy, potem posprzątałam. O 15.30 wyszliśmy na oglądanie mieszkania. Pojechaliśmy najpierw po rodziców, a potem na Millenium. Obejrzeliśmy mieszkanie ale nie spodobało nam się. Wróciliśmy do domu rodziców na herbatkę. Posiedzieliśmy u nich ponad godzinkę pogadaliśmy. Mama zaprosiła nas na obiad na niedzielę. A popołudniu mamy zaproszenie na urodziny Oli. Siedzieliśmy na mieszkaniu i oglądaliśmy seriale. Bartek poszedł też na spacer, wrócił po mojej kolacji. Poszłam się wcześniej myć bo przed 20, a po 20 już leżalam w łóżeczku. Wysłuchałam serialu z pozycji leżącej, zasnęłam dopiero jak Bartek się położył i wyłączył tv.

Komentarze