Wstałam około 8. Zjadłam śniadanie, nakarmiłam chomika i poszłam do pracy. Tego dnia miałam tylko przez chwilę pracować na platformie, oddałam też książkę Pani Prezes Kasi oraz listy z roznoszenia biuletynów SUTW. Pozostałą część czasu spędziłam czytając lub pisząc różne rzeczy. Obejrzałam też jeden filmik z zakresy rozwoju osobistego około godzinny w czasie gdy Daniela nie było. Wróciłam do domu po 13. Po drodze wstąpiłam do Galerii 3 Korony żeby odebrać książkę, którą przysłali do Empiku. Gdy wróciłam posprzątalam i zrobiłam sobie herbatkę. Zabrałam się za czytanie książki. Przeczytałam wstęp, a potem przygotowywalam obiad do podgrzania. Bartek przyszedl jak zwykle. Zjedliśmy i odpoczywaliśmy. Bartek posprzątał w kuchni. Czytalam i oglądałam filmiki na yt. Postawiłam pranie ciemnych rzeczy i czekałam aż się wypierze. Zadzwoniłam do mamy około 16 chwilkę rozmawiałyśmy tj około 10 minut. Potem rozwiesiłam pranie. Bartek oglądal film o policjantach a ja czytałam. Przed 18 poćwiczyłam na orbitreku 10 minut a potem po 18 znowu 10 minut. Nadal czytalam książka mnie wciągnęła. O 19 obejrzałam wiadomości. Po 20 obejrzałam film Barwy szczęścia a po nim zrobiłam s obie kolację i zażyłam leki. Następnie poszłam się przebrać w piżamkę. Czytałam do około 21.30. Wtedy to się położyłam spać. Dość szybko zasnęłam...
Komentarze
Prześlij komentarz