7 październik 2023

Wstaliśmy o 9.20. Po śniadaniu posprzątałam, a Bartka wysłałam po jarzyny do zupy. Obejrzałam jakieś filmiki po angielsku. O 10.30 postawiłam mięso na zupę. Potem aż do 13 doglądałam jej a w międzyczasie czytałam książkę w dźungli samotności Pawlikowskiej. Po obiedzie zrobilam sobie herbatkę i odpoczywałam. Pre=zed 15 wyszliśmy do moich rodziców w odwiedziny. Posiedzieliśmy u nich do 17.40. Mama zrobiła pysne zapiekanki i objedliśmy się nimi. Gdy wróciliśmy znów czytałam aż do wiadomości. Po nich zrobiłam sobie kolację i zażyłam leki. Potem oglądałam program zthe Voice of Poland. W połowie programu poszłam się myć, a potem spać. Leżąc w łóżku wysłuchałam resztę programu, potem wyłączyłam tv i zasnęłam.

Komentarze