29 październik 2023

Wstałam około 8. Po śniadaniu posprzątałam. Bartek pojechał do Piekielnika na groby bliskich osób. Ja zostałam. Usiadłam przy komputerze i słuchałam piosenek które dostałam od Kasi dzień wcześniej. Wysłuchałam połowę nagrań. Potem obejrzałam filmik na yt po angielsku. Następnieczytałam około godzinę. Przed 12 wyszłam do rodzicow na obiad. Posiedziałam wypiłam herbatkę. O 13 przyszedł Daniel z rodziną. Zjedliśmy wspólnie obiad. Były gołąbki. Potem z dzieciakami i mamą grałam w karty w remika. Było bardzo miło i dzieciaki nie bzikowały tylko spokojnie grały. Około 15.30 poszli na kolejne przyjęcie tym razem do brata Asi. Ja jeszcze chwilę zostałam. Dostałam gołąbki i rosół na kolejny dzień a nawet dwa dni. Gdy wróciłam na mieszkanie zabrałam się za czytanie, ale wcześniej trochę pooglądałam jakąś bajkę w tv. Bartek przyjechał po 18. Porozmawialiśmy trochę . Zrobiłam mu cherbatkę a około 19 kanapki na ciepło. Sama też je jadłam. Obejrzałam do końca wiadomości a potem jeszcze rozmowę polityków. Następnie jakiś filmik na yt. O 20 zaczął się film Faceci w czerni i kawałek go obejrzałam. Na reklamach poszłam się myć i zaraz położylam się spać. Dość szybko zasnęłam.

Komentarze