23 październik 2023

Wstałam o 7. Po śniadaniu poszłam do pracy.Tego dnia nie miałam nic do robienia. Została mi jedna transkrypcja do zrobienia ale zostawiłam ją na wtorek jak nie będzie Daniela. Około 10 zostałam poproszona na spotkanie z informatykiem w sprawie strony internetowej Polskie Forum Seniorów. Bo jest tworzona nowa na bazie starej. Trwało to jakieś pół godziny bo już się kończyło jak przyszłam. Potem siedziałam i czytałam książkę w pdfie. Wyszłam o 11.30. Kiedy wróciłam do domu zabrałam się za odgrzewanie obiadu. Gdy zjadłam miałam jeszcze chwilę na złapanie oddechu. O 13 wyszłam. Tata już czekał na mnie. Pojechaliśmy do Grybowa na wizytę lekarską u nefrologa. Było niezyt ciekawie, ale lekarka wykonała mi USG nerek i wyszło wszystko w porządku. Zaleciła zwykłą profilaktykę, a na kolejne spotkanie zaprosiła mnie za pół roku. Wróciliśmy przed 15 zanim się zaczął ruch na drodze. Gdy wróciłam na mieszkanie Bartek już byl. Zjadł obiad i odpoczywał. Wzięłam sobie sałatkę z chlebem bo zgłodniałam. Potem relakzowałam się obejrzałam filmik na yt The Carla Projekt o porządkowaniu. Bartek poszedł na siłownię a ja poszłam do filii biblioteki. Pożyczyłam kryminał Camilii Lackberg i wróciłam spacerkiem. Następnie zadzwoniłam do mamy. Umowilyśmy się że wpadnę do nich w środę popołudniu. Potem zabrałam się za czytanie. Książka mnie wciągnęła. Czytałam około godzinę aż wrócił Bartek i potem dalej aż do wiadomości. PO nich zrobiłam sobie kolację. Po niej dalej trochę czytałam aż do 20.10 kiedy to zaczął się serial Barwy Szczęścia. Po nim poszłam się myć i zaraz położyłam się spać. Na leżąco wysłuchałam jeszcze Mjak miłość i zasnęłam...

Komentarze