17 paździenik 2023

Wstałam o 6.30. Wypiłam trochę wody i poszłam na badania. Wróciłam o 7.30. Zjadłam śniadanie i poszlam do pracy. Tego dnia miałam do napisania opis wyników analizy ankiet. Uporałam się z tym w póltorej godziny. Potem poszłam na pocztę po fakturę i do silvera po koperty i fakturę. Miałam jeszcze chwilę pracy na platformie polskie Forum Seniorów i odpisalam na maila. Czas szybko minął i wyszłam o 12.20. Daniel był jeszcze na szkoleniu. Po drodze wstąpiłam do sklepu to i owo i kupiłam serwetki papierowe. Potem poszłam do domu. Gdy wrócilam Bartek już postawił ziemniaki do gotowania, resztę mieliśmy przygotowane do podgrzania. Obiad zjedliśmy o 13. Potem zrobiliśmy sobie herbatkę i usiedliśmy w salonie. Odpoczywaliśmy. O 14 Bartek poszedł do pracy, a ja zostałam. Trochę czytałam a przed 15 wyszlam do rodziców. Posiedziałam z mamą i porozmawiałyśmy sobie. Byłam tam około 1,5 godziny. Gdy wróciłam zabrałam się za czytanie. O 17 zadzwoniła Ola, chwilę rozmawialyśmy i ustaliłyśmy że wpadnie do mnie po wstążkę na zajęcia plastyczne. Przyszła po 15 minutach. Posiedziałyśmy pogadałyśmy sobie. Gdy zadzwonił Bartek Ola chwile z nim rozmawiała. Po rozmowie odprowadziłam ją do domu bo już było ciemno. Gdy wróciłam właczyłam TV, obejrzałam wiadomości. Po nich zrobiłam sobie kolację i zażyłam leki. Potem trochę czytałam aż do 20.10. Kiedy to zaczął się serial, który obejrzałam. Po nim poszłam się myć i spać. Zasnęłam przez przyjściem Bartka, obudziłam się na moment gdy dawał mi buziaka a potem zasnęłam na dobre...

Komentarze