Wstaliśmy około 9.30. Po śniadaniu posprzątałam nakarmiłam chomika. Do kościoła poszliśmy o 10.45. Po kościele poszliśmy na obiad do moich rodziców. Posiedzieliśmy u nich do 15. W tym czasie oglądaliśmy transmisję marszu Miliona Serc z Warszawy. Gdy wróciliśmy odpoczywaliśmy. Oglądałam sobie filmiki na yt o organizacji i declutteringu. Po 16 poszłam na spacer nad rzekę. Potem dalej oglądałam filmiki. Około 19 obejrzałam wiadomości a po nich zrobiłam sobie kolację i zażyłam leki. Trochę bolała mnie głowa i polożyłam się wcześniej spać. Zasnęłam dość późno wysłuchałam całego programu The Voice od Poland. Podobało mi się jak śpiewali uczestnicy. Zasnęłam późno...
Komentarze
Prześlij komentarz