21 wrzesień 2023

Wstałam o 7.50. Z trudem. Po śniadaniu poszłam do pracy. Tego dnia Daniel dał mi kilka zadań. Zrobić 2 wpisy na stronę EIRO, przeanalizować ankiety i spisać taką niby transkrypcję. Oczywiście nie w jeden dzień ale tak jak najszybciej. Siedziałam tego dnia nad tymi wpisami na stronę. Coś tam mi się udało stworzyć. Nie wiem czy dobrze.Wyszłam o 13. Kiedy wróciłam Bartek podał obiad. Byłam głodna więc zjadłam z apetytem. Potem posprzątałam w kuchni i odpoczywaliśmy. Kiedy Bartek poszedł do pracy włączyłam sobie filmik po angielsku. Po obejrzeniu jego poszłam do rodziców. Taty nie było bo pojechał na badania siedziałam więc z mamą. Trochę pogadałyśmy i zaczęła mi robić paznokcie na wesele Magdy. Wyszły bardzo ładne. Wróciłam po 17. Zabrałam się za czytanie książki "W dżungli miłości" wciągnęłam się. Bartek zadzwonił jak zwykle po 18. Rozmawialiśmy chwilę. Potem dalej czytałam aż do wiadomości. Obejrzałam je nawet z uwagą a po nich zrobiłam sobie kolację i zażyłam leki. Dalej czytałam aż do po 20. Przełączyłam kanał na dwójkę i obejrzałam mój serial. Po nim jeszcze czytałam około godzinę. Poszłam spać około 21.40. Zasnęłam na dobre dopiero kiedy przyszedł Bartek...

Komentarze