2 wrzesień 2023

Wstałam około 8. Po śniadaniu posprzątałam. Wrzuciłam kołdrę do prania i czekając jak się wypierze oglądałam filmiki yt. Posprzątałam też łazienkę. Powiesiłam pranie. Koło 10 wyszłam na małe zakupy doo kauflandu w galerii. Kupiłam trochę warzyw, potem poszłam do pepko kupiłam Bartkowi pantofle. Następnie wróciłam na mieszkanie dalej oglądałam filmiki aż do 13.30 kiedy to wyszłam na spacer nad rzekę. Nie było mnie około 40 minut. Hdy wróciłam przygotowalam obiad do podgrzaania. Bartek wrócił około 15. Zjedliśmy obiad. Potem odpoczywaliśmy. Ja oglądałam filmiki na yt na telefonie, a Bartek siedział na kompie. Koło 16 posprzątalam w kuchni. Następnie pobiegalam na orbitreku. Potem oglądaliśmy telewizję z Bartkiem. Postawiłam kolejne pranie. Czytałam trochę. Rozwiesiłam pranie. Koło 19 obejrzeliśmy wiadomości. Po nich zrobiłam kolację i zażyłam leki. Położyłam się około 21. Zasnęłam dość szybko.

Komentarze