21 lipiec 2023

Wstałam okolo 8. Dzień wcześniej wzięłam Olanzopin bo głosy ciche ale jednak wrociły. Byłam lekko nieprzytomna rano ale później mi przeszło. Po śniadaniu posprzątałam. Następnie zabrałam się za prasowanie, Po nim chwilę czytalam. Następnie wziełam się za mycie podłóg i lazienki. Skończyłam po 11. Potem zjadłam drożdźówke naiłam się i dalej czytałam.I tak mi zeszło do 14 kiedy to poszlam na zakupy do lidla. Wrócilam chwilę przed Bartkiem. Potem zjedliśmy razem obiad makaron z serem. Następnie odpoczywalismy chwilę. Bartek poszedl do sklepu po wędlinkę, ja zostałam i czytałam. Po 16 poszłam po Kamilka do brata, bo się z nim umowilam że spędzimy trochę czasu razem. Kiedy przyszliśmy na mieszkanie Kamil opowiadał nam o super grze na telefonie i pokazywał nam ją. Moim zdaniem była straszna , ale jego zdaniem wspaniała. Potem zagraliśmy chwilę w sbrabble, potem Kamilek zgłodniał więc zrobiłam mu kanapki z ogórkiem. Obejrzał do końca bajkę, a następnie poszliśmy na plac zabaw. Byliśmy na nim około pół godziny. Chwilę po naszym powrocie zadzwonił Daniel. Odebrał Kamilka. Gdy już poszli wróciłam na mieszkanie i czytałam. Około 19 obejrzeliśmy z Bartkiem wiadomości. Po nich poszłam zrobić kolację i zażyć leki. Po 20 nadal sobie czytalam. Położylam się po 21 dość szybko zasnęłam.

Komentarze