23 czerwca 2023

Wstałam o 7.30. Zjadłam śniadanie i posprzątałam. Zadzwoniłam do Daniela czy mogę zostać w domu. Zgodził się. Wstawiłam pranie ciemnych rzeczy. Posprzątalam chomikowi klatkę. Trochę poczytalam. Powiesiłam pranie. W międzyczasie zadzwonił Daniel bo mial dla mnie zadanie mailing do UTW. Koło 10 zabrałam się za niego . Zeszło mi z tym około 40 minut. Potem zabralam się za prasowanie. W międzyczasie słuchałam filmiku Macieja Wieczorka o nawykach bogatych ludzi. Skończylam po 12. Potem odpoczywałam przy herbatce i przekąsce. Czytałam książkę. Koło 14 wstawiłam obiad do gotowania. Pooglądałam TV. Kiedy Bartek przyszedł zjedliśmy obiadek. Potem czekaliśmy na Anię. Przyszła po 15. Posiedzieliśmy plotkując do 17. Kiedy to już musiala wracać do domu do dzieci, ktore zostawiła z mężem. Kiedy poszla Bartek pojechał do taty zlożyć mu życzenia a ja zostałam w domu. Czytałam i oglądałam filmiki i tak na zmianę. Przed 18 zjadłam kolację i zażyłam leki. Potem obejrzałam wiadomości. Umyłam się i siedziałam do 21 czytając. Nie byłam zmęczona ani nie chcialo mi się spać. Ale w końcu się położyłam...

Komentarze