19 czerwca 2023

Wstałam o 7.30. Po śniadaniu posprzątałam, nakarmiłam chomika i poszłam do pracy. Tego dnia miałam do zrobienia zestawienie osób z rekrutacji. Zeszło mi około dwóch godzin. Potem poszłam na pocztę z listami. Następnie do silwera po segregatory. Zrobiłam porządek w dokumentach. Potem rozmawiałam z Kasią, ktora tłumaczyła mi jak wrzucać materiały na stronę EIRO. Wyszłam o 14. Kiedy przyszłam do domu przygotowałam jedzenie do podgrzania. Gdy Bartek przyszedł zjedliśmy. Potem odpoczywałam a Bartek pojechał do rodziców pomagać w ogrodzie. Siedziałam więc sama. Trochę czytałam trochę oglądałam filmików na yt. Koło 17 zadzwoniłam do mamy. Zaprosiła mnie następnego dnia. Chwilę rozmawiałyśmy. Po telefonie zrobiłam sobie kolację i zażyłam leki. Potem trochę czytałam i oglądalam TV, wiadomości. Byłam wyjątkowo zmęczona. Poszłam się myć koło 19. Pól godziny poźniej już leżałam w łożku. Bartek przyszedł po 20. Chwilę porozmawialiśmy. Zasnęłam późno...

Komentarze