16 czerwiec 2023

Wstałam o 7.30. Po śniadaniu poszłam do pracy. Tego dnia byłam sama. Przygotowałam listy do wysyłki i dokończyłam pracę z czwartku z rekrutacją. Zeszło mi z tym do 11.30. Potem posiedziałam do 12.00 i poszłam do domu. Kiedy przyszłam odpoczywałam. Po jakimś czasie Bartek podgrzał obiad i zjedliśmy. Była zupa i pierogi. Potem jeszcze chwilę siedzieliśmy i Bartek poszedł do pracy. Ja siedziałam na kanapie trochę czytałam trochę oglądałam filmików na YT. O 16 zadzwoniłam do mamy. Rozmawiałyśmy kilkanaście minut. Na 17 poszłam do Basi na Kochanowskiego. Siedziałyśmy prawie dwie godziny. Kiedy wróciłam zjadłam kolację i zażyłam leki. Obejrzałam wiadomości i poszłam się myć. Leżałam już o 20 w łożku...

Komentarze