15 czerwiec 2023

Wstałam o 7.30. Po śniadaniu poszłam do pracy. Tego dnia miałam za zadanie poprawiać formularze rekrutacyjne. Zeszło mi z tym do 12.30 i jeszcze nie skończyłam. W międzyczasie przygotowywałam listy do wysyłki. Wyszłam o 12.50. Byłam bardzo zmęczona. Od razu poszłam do domu. Bartek już czekał z zupą, a chwilę później zjedliśmy drugie danie. Potem odpoczywaliśmy a ja popijałam herbatkę. Kiedy poszedl posprzątałam w kuchni. Potem przeglądalam filmiki na yt. Przed 15 wyszłam na mieszkanie rodzicow żeby podlać kwiaty. Chwilę mi zeszlo. Kiedy wróciłam zrobiłam sobie herbatkę i usiadłam z książką Zero waste. Czytałam aż skończyłam tuż po 17. Wtedy to zadzwoniłam do mamy. Opowiedziała mi o wizycie w muzeum. Nie może się doczekać powrotu. Potem zrobilam sobie kolację i zażyłam leki. Było przed 18. Zaczęłam czytać 5 dzień z Wyzwania90dni i wykonałam ćwiczenia na ten dzień. Potem wykonałam jeszcze zaległe ćwiczenie mapę wartości. Skończyłam po rozmowie z Bartkiem. Potem obejrzałam wiadomości a po nich pościeliłam łóżko i poszłam się myć. O 19.30 obejrzałam Na sygnale a po filmir poszłam spać. Zasnęłam przed przyjściem Bartka...

Komentarze