8 maj 2023

Wstałam o 7. Miałam nieprzespaną noc. Zasnęłam dopiero jak Bartek wstał do pracy. Byłam nieprzytomna. Ale poszłam na badania związane z nerkami. Zeszło mi około 40 minut. Gdy wróciłam zrobiłam sobie śniadanie. Zadzwoniłam do Daniela że nie przyjdę do pracy. Zgodził się ze mną że lepiej jak zostanę w domu. Potem posprzątalam i oglądałam filmiki na yt. Trochę poćwiczyłam na orbitreku. Następnie zabrałam się za prasowanie. Zeszlo mi prawie 1,5 godziny w tym czasie słuchałam filmiku o zawodach przyszłości i chatie GPT. Był bardzo interesujący. Gdy skończyłam zjadłam co nieco i zrobiłam sobie herbatę. Pooglądałam jeszcze jeden filmik o chacie GPT i poczytałam o tym na wikipedii. Chciałam dowiedzieć się więcej na ten temat. Potem wyszłam na krótki spacer na pół godziny bo była brzydka pogoda i było bardzi zimno. Gdy wróciłam zabrałam się za czytanie. Koło 14 włączyłam tv. Chwilę pooglądałam potem przyszedł Bartek i podgrzałam obiad. Po obiedzie chwilę siedzieliśmy i odpoczywaliśmy. Potem czytałam. Do mamy zadzwonilam o 17. Zaprosiła mnie na następny dzień. Potem zrobiłam kolację zażyłam leki. Dalej czytałam. O 19 obejrzeliśmy wiadomości, po nich poszłam się myć. Byłam zmęczona i niewyspana położyłam się koło 20. Wysłuchałam filmu Barwy szczęścia i przysypiałam. Bartek też się wcześniej położył bo był zmęczony. Spaliśmy smacznie do rana.

Komentarze