Wstałam około 8. Byłam wyspana. Czytałam rano książkę, przy herbacie. Bartek wstał około 9. Zjedliśmy śniadanie. Potem posprzątałam. Później oglądałam filmiki na yt o declutteringu. Przed 11 wyszliśmy do kościoła, a po nim od razu poszliśmy do moich rodziców na obiad. Siedzieliśmy u nich do 15. Potem wróciliśmy do domu. Mieliśmy jeszcze trochę czasu do 17 do wizytu u teściów. W tym czasie dalej oglądałam filmiki na yt tak mnie wciągnęły. Przed 17 pojechaliśmy do teściów. Byliśmy u nich do 19. Dostaliśmy zaprosenie do nich na obiad i na grilla za dwa tygodnie w niedzielę. Kiedy wróciliśmy zrobiłam kolację i zażyłam leki. Potem dalej oglądałam filmiki a do 20.30 kiedy to poszłam się myć. Położyłam się koło 21. Dość szybko zasnęłam...
Komentarze
Prześlij komentarz