1 MAJ 2023

Wstałam o 9. Po śniadaniu posprzątaliśmy. Potem siedzieliśmy i okolo 2 godziny czytaliśmy. Po 11 wyszliśmy z Bartkiem na spacer nad rzekę. Kiedy wróciliśmy od razu poszliśmy na urodzinowy obiad do rodziców. Posiedzieliśmy do 16. Większość czasu spędziłam bawiąc się z dziećmi. Kiedy wróciliśmy odpoczywaliśmy. Oglądałam filmiki na yt, trochę telewizji. Przed 18 zjadłam kolację i zażyłam leki. Położyłam się spać przed 20 zasnęłam dość szybko.

Komentarze