24 kwiecień 2023

Wstałam o 8.30. Po śniadaniu posprzątałam. W pracy byłam przed 10. Tego dnia dokończyłam przygotowywać zestawienie dla Pani Prezes. Oitem miałam czas wolny. Czytałam artykuly na internecie, sprawdzałam FB dodawałam wpisna bloga. Koło 12 dostałam kolejne zadanie mailing do UTW. Zeszlo mi około godzinę z nim. Wyszłam o 13.30. W drodze do domu kupiłam chleb. Gdy przyszlam na mieszkanie przygotowałam rzeczy do obiadu. Bartek przyszedł jak zwykle. Zjedliśmy obiad od mamy. Potem odpoczywaliśmy. Ja się średnio czułam więc tylko popijałam herbatkę i czytałam artykuły z gazetki sens którą sobie kupiłam przed weekendem. Koło 17 zadzwoniłam do mamy. Przed 18 zjadłam kolację i zażyłam leki. Potem trochę czytałam trochę ćwiczyłam i trochę oglądalam wiadomości. Położyłam się o 20. Dość szybko zasnęłam.

Komentarze