Wstałam około 9. Bartek zrobił śniadanie. Po zjedzeniu umyłam sobie glowę. Siedziałam i oglądałam filmiki na YT. Trochę rozmawiałam z Bartkiem. Na 11.15 poszliśmy do kościoła. Potem na obiad do moich rodzicow. Posiedzieliśmy u nich do 15. Na 16 pojechaliśmy do Kasi i Julka zlożyć mu życzenia urodzinowe zaległe. Gdy wrociliśmy zrobilam sobie kolację i zażyłam leki. Potem siedziałam i oglądałam filmiki na YT. Koło 19 obejrzałam wiadomości. Położyłam się po 20. Dość szybko zasnęłam.
Komentarze
Prześlij komentarz