5 luty 2023

Wstałam po 9. Zjedliśmy z Bartkiem śniadanie przygotowane przez niego. Potem posprzątaliśmy, daliśmy jeść chomikowi. Następnie czytałam książkę zaczęłam nową o Japonii pt Kioto. Przed 11 wyszliśmy do kościoła. Po mszy posliśmy na obiad do moich rodziców. Posiedzieliśmy u nich do 15, potem wróciliśmy na mieszkanie. Popołudniu usiadłam do kompa. Dodałam wpis na bloga a potem obejrzałam dwa filmy o Japonii. Gdy skończyłam wymieniłam się z Bartkiem on usiadł przed kompem a ja w dużym pokoju. Czytałam o gejszach jak nią zostać. Skończyłam czytać po 19. Na kolację zjadłam chipsy moje ulubione od niedawna, zażyłam lek. O 20 obejrzeliśmy film Świat w ogniu, bardzo mnie wciągnał, podobał mi się mimo tego że był dość brutalny. Zasnęłam dość późno bo byłam rozbudzona po filmie, koło północy. Spałam dobrze...

Komentarze